O nas

Uwaga!

29.07.2019 Aktualnie szykujemy miejsce pod dwa nowe Woodboxy. W zwązku z tym na naszym terenie jest koparka – weźcie to pod uwagę przy najbliższych rezerwacjach.

Za miastami, za wzgórzami, między bajkowymi lasami na południu Polski znajduje się niewielka, ale jakże malownicza wieś Istebna, a w niej nasze niezwykłe miejsce. Nieopodal lasu i szemrzącego strumyka stoją Eco domki nazywane Woodboxami.

Domki niebanalne, bo mając na uwadze dobro naszego środowiska stworzyliśmy je z kontenerów morskich pochodzących z recyklingu. Są niezwykle kompaktowe a przy tym funkcjonale oraz nowoczesne. W trosce o najwyższą jakość zastosowaliśmy technologie przyjazne naturze.

Woodboxy pomieszczą 6 osób, które będą mogły wyspać się komfortowo w pachnącej pościeli.

Znajdziesz w nich:

  • Duże łóżko w formie kapsuły z ogromnym oknem na świat
  • Kanapę, która po rozłożeniu pomieści dwie osoby
  • Magicznie chowające się w szafie spore łoże, które tworzy również stolik.
  • Aneks kuchenny, w którym znajdziecie wszystko czego potrzeba do przyrządzenia smacznego śniadania lub romantycznej kolacji przy świecach.
  • Łazienka choć minimalistyczna, została zaprojektowana tak, aby była wygodna. Na gości czekają miękkie ręczniki, kolorowe mydełka oraz suszarki.
  • Każdy domek posiada zamykaną na klucz narciarnię i rowerownię z osobnym wejściem.

W szafkach czekają sztućce, chochelki, korkociągi, talerze, miski, garnki, kubki, szklanki, kieliszki do wina i nie tylko, pojemniczki pełne aromatycznych przypraw a dla łasuchów coś słodkiego na ząb.

ADRES:

Woodbox
Zaolzie 1853
43-470 Istebna

TELEFON:

(+48) 798 411 733

E-MAIL:

rezerwacje@woodboxistebna.pl

Dołącz do nas

Facebook Pagelike Widget